Jaunumi
29 aug 2017
Tiek uzsākti būvniecības darbi mūsu jaunajā projektā Imantā Anniņmuižas bulvārī 11. Unikālā 7 dzīvokļu ēka apvienos gan klasiskus vienlīmeņa dzīvokļus, gan divu un pat trīs stāvu dzīvokļus atsevišķās rindu mājas sekcijās. Iedzīvotājiem būs pieejama sava priežu parka zona un bērnu rotaļu laukums. Automašīnu novietošanai paredzētas stāvvietas pie mājas.

Būvniecību pabeigt ir plānots 2018.gada rudenī.

13 aug 2017
Pēc labas tradīcijas jau kuro gadu svinam celtnieku dienu uz mūsu biroja ēkas jumta terases ar skatu uz Rīgas jumtiem, kuri vienmēr atgādina par to, ka celtnieka arods ir viena no vecākajām profesijām pasaulē! Celtnieku zināšanas, talants un meistarība ļauj mūsu pilsētai kļūt skaistākai un mūsu mājam omulīgākām. Sveicam celtniekus un sadarbības partnerus!
8 aug 2017
Mūsu klienti jau ir augstu novērtējuši kvalitatīvās un pārdomātās, vienas no lielākajām virtuves mēbeļu ražotnēm Baltijā - kompānijas ARENS izgatavotās virtuves. Tagad piedāvājam iegadāties arī dzīvokli Nr.13 ar virtuves iekārtu, kas aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku: tvaika nosūcēju, cepeškrāsni, plīts virsmu, trauku mazgājamo mašīnu un ledusskapi. Virtuvei ir piemeklēta atbilstoša santehnika un akmens darba virsma, uzstādīts apgaismojums un rūdītā stikla panelis. Visi skapji ir aprīkoti ar kvalitatīvu funkcionālu furnitūru.
15 jūn 2017
Visu kompānijas realizēto projektu atšķirīgā iezīme ir objekta unikālā atrašanās vieta, kas parasti apvieno pilsētas infrastruktūras esamību un dabas tuvumu. Arī šoreiz mums ir izdevies izveidot zaļu oāzi ikdienas sadzīvei un atpūtai mikrorajonā ar dinamisku dzīves ritmu un attīstītu infrastruktūru.