Jaunumi
22 janv
Ir uzsākti būvniecības darbi mūsu jaunajā projektā Ādažos, kura ietvaros šogad ir paredzēts uzbūvēt 4 dzīvojamās mājas. Pašlaik notiek vienstāva mājas Vainagu ielā 9 būvniecība. Ir izbūvēti pamati, notiek sienu mūrēšana. Māja tiek būvēta no FIBO keramzītbetona blokiem, kas tiks siltināti ar akmens vati. Mājai ir paredzēta garāža, gāzes apkure un centralizētas inženierkomunikācijas (elektrības un ūdens apgāde, kanalizācija). Būvniecību ir plānots pabeigt 2018.gada rudenī. Māja top teritorijā, kas strauji attīstās, ar izbūvētām bruģētām ielām, ielu apgaismojumu un sakārtotu vidi. Blakus uzbūvētājās mājās jau dzīvo laimīgi kaimiņi, bet dažas mājas un zemesgabali vēl gaida savus jaunos īpašniekus. Par iegādes nosacījumiem informēsim tuvākajā laikā, bet ja Jūs esat ļoti nepacietīgs un gribat dzīvot Ādažos kvalitatīvā modernā māja, zvaniet jau tagad!
29 nov 2017
Jaunais SIA Art Terra 2018. gada kalendārs šoreiz ir veltījums Latvijas neatkarības simtgades jubilejai. 100 gadi gan ir ievērojams vecums cilvēkam, bet ne valstij, tāpēc veidojot kalendāru par tēmu "Latvija - manas mājas", vērsāmies pēc palīdzības pie jaunākās Latvijas iedzīvotāju paaudzes - Rīgas 10. vidusskolas audzēkņiem. Kalendāram tika izvēlēti 25 skolēnu zīmējumi, kuros bērni attēloja to, kāpēc viņi mīl savas mājas Latviju, ar ko lepojas, par ko ciena un kas tiem dārgs mūsu kopīgajā Dzimtajā zemē. Kalendāra galveno vāku rotā 10.C klases skolēna Vadima Deņisova zīmējums. Par savu ieguldīto darbu visi bērni saņēma kalendārus un dāvanas. Kalendāra veidošana sadarbībā ar Rīgas 10. vidusskolas kolektīvu jau ir kļuvusi par mūsu uzņēmuma tradīciju un mēs izsakām pateicību skolas direktorei Nadeždai Ikauniecei, vizuālās mākslas skolotājai Svitlanai Žalubovskai, kā arī reklāmas darbnīcas LCV klubs izpilddirektorei Sjūzanai Karapetjanai. Dāvanā skolai Latvijas 100 gadu jubilejā tika sagatavota skolas fotogrāfija, kas uzņemta līdz šim neredzētā rakursā un kas turpmāk rotās skolas interjeru (autors Aleksandrs Kendenkovs). Šī fotogrāfija redzama arī uz kalendāra aizmugurējā vāka.
24 nov 2017
Laika apstākļi ir labvēlīgi un celtniecības darbi notiek pēc plāna. Ēkai ir uzbūvēti pamati un pirmā stāva sienas un top pirmā stāva pārsegums un inženierkomunikāciju pieslēgumi pilsētas tīkliem. Ēkas ārsienas tiek būvētas no bauroc bloka HARD (5MPa) 200 un 250 mm, savukārt iekšējās daudzslāņu akustisko sienu izveidei starp dzīvokļiem tiek izmantots bauroc bloks ACOUSTIC 150. Logu un durvju pārsegšanai tiek lietotas gatavās bauroc stiegrotās pārsedzes.
4 okt 2017

Dzīvojamais nams tiks izvietots priežu ielokā Anniņmuižas parkā Imantā, rajonā ar lieliski attīstītu infrastruktūru, kur dažu minūšu attālumā pieejams viss nepieciešamais – skolas, bērnudārzi, lielveikali, sporta un medicīnas iestādes, kā arī sabiedriskais transports, kas nodrošina ātru un ērtu nokļūšanu pilsētas centrā vai Jūrmalā.

Šis projekts atbilst prasīga rīdzinieka vēlmēm dzīvot zaļi, bet ar pieejamu pilsētas infrastruktūru, būt neatkarīgam no kaimiņiem, kā savrupmājā, bet ar minimālam rūpēm par saimniecību.

3-stāvu ēka projektēta kā rindu mājas sekciju un dzīvokļu apvienojums. Ēkas abos galos izvietoti 2-stāvu un 3-stāvu dzīvokļi jeb rindu mājas sekcijas ar atsevišķām ieejām, bet ēkas centrālajā daļā izvietoti trīs dzīvokļi viens virs otra. Kopā ēkā ir 7 mājokļi ar platību no 86 m² līdz 178 m². Visiem dzīvokļiem ir balkons, lodžija vai terase. Dzīvokļu cenā ir iekļautas auto novietnes mājas pagalmā.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti augstas kvalitātes un jau pārbaudīti būvniecības un iekšējās apdares materiāli no uzticamiem piegādātājiem. Katrā dzīvoklī paredzēta gāzes apkure ar autonomiem gāzes katliem un individuālo automātisko vēdināšanas sistēmu Aereco.

Piedāvājam iegādāties mājokli ar pilnu apdari par agrās rezervācijas cenu:

3-isabu dzīvokli no 166 000,00 EUR, cenā ir iekļauta auto novietne mājas pagalmā un virtuves iekārta ARENS;

2–stāvu sekciju no 257 000,00 EUR, cenā ir iekļautas 2 auto novietnes mājas pagalmā;

3–stāvu sekciju no 290 000,00 EUR, cenā ir iekļautas 2 auto novietnes mājas pagalmā.

Dzīvojamo māju plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada rudens mēnešos. Ēkas pārvaldīšanu nodrošinās profesionāls šīs nozares uzņēmums.